środa, 3 września 2014

Jesienne plany.

Jesień zasadniczo już nastała. Chłodne wieczory, cieplejsze ubrania, krótsze dni no i barwniejsze otoczenie. Lubię jesień. Rok temu nawet nie zorientowałam się, kiedy przeminęła. W tym roku nie zamierzam popełnić tego błędu! Jak więc mam zamiar spędzić tą piękną porę roku?

żródło: weheartit.com
Zdjęcia.
Kiedyś robiłam dużo zdjęć. To było kilka lat temu, w którymś momencie porzuciłam tą pasję. Teraz mam zamiar łapać jesień na zdjęciach. Może codzienny widok z okna o tej samej porze? Nie jestem w stanie w 100% zrealizować tego, ponieważ "migruję", ale kilka miejsc o jedne godzinie - czemu nie?

Jedzenie.
Koniec z makiem dwa razy w tygodniu. Można samemu wyczarować lepsze smakołyki, robić ciepłe dania na jesienną porę, pić ciepłą herbatę na chłodne, ciemne wieczory.

Spacery.
Mam zamiar spacerować i robić zdjęcia jesieni - takie dwa w jednym. Jesienne światło jest naprawdę piękne, miękkie, ciepłe. Świetnie nadaje się do robienia zdjęć no i grzania serducha, zapewniając piękne widoki.

Magia.
Chcę ją widzieć wszędzie. Chcę umieć patrzeć tak, aby ją dostrzec. A jesień jest do tego naprawdę bardzo dobrym czasem :)

Mam ogromną nadzieję, że w tym roku zatrzymam jesień na trochę dłużej, chociaż... podobno zima ma w tym roku przyjść szybciej. Myślę jednak, że z odpowiednim wysiłkiem uda mi się bardziej docenić tę porę roku i więcej w niej zobaczyć. Życzę Wam tego samego :)

1 komentarz:

  1. Jesień w tym roku nas rozpieszcza! To idealny czas na łapanie ostatnich promieni słońca i ładowanie sił na zimę, o której słyszałam, że ma być mroźna :) dlatego mój plan na jesień wygląda podobnie spacery, zdjęcia, dobre jedzenie, a ponadto długie wieczory z książką lub filmem :)

    OdpowiedzUsuń